חולות מקמן

מיקום : משאבי שדה, שיזף

למי מתאים? זוגות, משפחות

טווח מחירים : 500-1000 ש"ח ללילה

כפר נופש אקולוגי ומבודד הממוקם בתוך שמורת הטבע חולות משאבים. במקום 5 בקתות אירוח מיוחדות, בעלות מבנה של כיפה עם עיצוב מינימליסטי אמנם אבל כזה שמספק את כל הצרכים בחופשה מדברית. המקום מתאים לזוגות ומשפחות שרוצים לחבור לטבע והשקט של המדבר. רק אתם, צבעי הזהב של המדבר וערסל שצופה על אלפי הכוכבים בלילה. הקסם מחלחל לאט לאט פנימה ואז מתחברים לזמן מדבר.

שמורת הטבע עצמה היא מקום נהדר לעקוב אחרי חיות המדבר בסביבתם הטבעית, הרבה מרחבים ודיונות שהילדים בטוח יהנו מהם ואפשרות לצאת לטיולים רגליים קלים ממש מפתח הבקתה.

הבקתות נבנו מחומרי גלם טבעיים ( אבן, בוץ, גזעי עץ) ובתוכן: מטבחון מאובזר, שירותים מקלחת, מיטה זוגית ופינת ישיבה. טלוויזיה אין . במקום מזגן- מאוורר תקרה. מחוץ לבקתה שולחן וכסאות, סככת צל, מקום למדורה וגריל. יש להביא מצעים ומגבות

ברמה האקולוגית- במלון הכל מתכלה ואין פסולת. יחידות האירוח נבנו בצורה כזו שזורמת עם הטופוגרפיה ובלי להפריע לסביבה הטבעית של המדבר. בנוסף במקום משתמשים באנרגיית השמש והרוח.

סוגי הבקתות: 

בקתת קסיני –בקתה גדולה יחסית עם  מיטה זוגית +3 מזרונים, שירותים ואמבטיית אבן, מטבח ומרפסת גדולה.

בקתת שייג –בקתה מבודדת וצמודה לשמורת טבע. עם מיטה זוגית +3 מזרונים, שירותים ומקלחת, מטבח ומרפסת.

בקתת טריסטיאן  – בקתה הממקומת בראש הגבעה וצופה לשמורת הטבע. בבקתה מיטה זוגית + 3 מזרונים, שירותים ומקלחת,מטבח ומרפסת

בקתת קמילה  – בקתה פשוטה יותר יחסית, אבל עם שני חדרי שינה. ממוקמת בנפרד מכל הבקתות ובתוכה: חדר שינה, סלון, מקלחת, שירותי נסורת.

בקתת מנטור – בקתה אלגנטית עם הנוף של השמורה ובתוכה מיטה זוגית + 3 מזרונים, שירותים ומקלחת, מטבח ומרפסת.

ניתן להזמין ארוחות בוקר מראש בעלות של 50 ש"ח למבוגר ו 30 ש"ח לילד. ארוחת הבוקר תכלול לחמים ולחמניות טריות,סלט,ריבות וגבינות מהמחלבה שצמודה למקום, פנקייקים וביצים בהזמנה אישית. תה וקפה כמובן.

Share